کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

است که با رنگ شاد آبی رنگ روشن و طراحی ساده اعتنا زیادی را به خویش جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار طراحی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی یک کدام از بیشتراز مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر میباشد که آن را در خصوصی کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک از کیف‌های زنانه به حیث می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی دیدنی پباده سازی شده که آن را از آسانی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این نصیب نام اختصاری برند ایرانی شهر چرم نیز (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف از روش یک زبانه‌ی دکمه‌دار شکل می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای مراقبت اسکناس و اشیایی مانند کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های محافظت کارت اعتباری به 7 عدد می رسد و یک قسمت هم برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای مراقبت عکس هم سه قسمت در حیث گرفته شده است. محفظه‌های حفظ اسکناس نیز دو عدد است. این دسته یک محفظه‌ی کلیپسی دارااست و یک محفظه‌ی حفظ سکه به چهره عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در شرایطی که می‌خواهید یک کیف شیک و ساده و باکیفیت از برندی داخلی تعیین نمایید یا این که به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ایجا داخل را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در حیث گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي کهن چرم نوع LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و کسانی که به دنبال آثار خاص و منحصر به فرد هستند، می تواند یک انتخاب عالی و قابل پذیرش باشد. کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 درب این کیف پول طرحی از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به مورد چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و فراوان بادوام که با ظرافت و اعتنا دوچندان بوسیله هنرمندان ایرانی بیش تر از مرغوب‌ترین دسته چرم گاوی اصل دوخته شده، میتواند شما را تا سال‌ها بیش تر از خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای دلخواه برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارنده 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان مهیا ساخته است. دارنده یک سری محفظه جدا بیشتراز نیز و جیب‌های متعدد بزرگ و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک ضروری را برای شما فراهم می‌کند. 10 جیب مخصوص کارت‌های اعتباری و عابر بانک و نیز یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار مناسب اشیا ریز از دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي سابق چرم مدل LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری برند کهن چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی عمل را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی راز آن به پرواز درآمده می باشد به شکل برجسته و پر‌نور تر بیش تر از زمینه‌ تیره چرم بوده که این کار به راه سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. داخل این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همچنین پشت در کیف هفت جایگاه برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها اضطراری وجود دارد. همینطور جای عکس و کارت شناسایی نیز در این کیف در لحاظ گرفته شده است. در کل با توجه به چرم طبیعی محصول و همینطور امکانات متعدد این کیف می‌توان اذعان کرد این محصول یک گزینه‌ی دلخواه برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های طبیعی و صنعتی از پرمصرف‌ترین نوع مواد و متریالی می باشند که در عرصه تولید پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های ارگانیک بیشتراز پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از بیش تر از انواع زیبای محصولات گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم استفاده شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای متعددی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما آماده می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت نیکی به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارنده فضای جداگانه برای سکه هستند، می توانند این کیف زیبا را تعیین نمایند. برای نگهداری طولانی بازه زمانی تولیدها چرمی، می‌بایست تنها با واکس ارگانیک آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که بیش تر از چرم طبیعی تنظیم شده باشد، از واکس و روغن های مخصوص چرم طبیعی به کار گیری کنید.
کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها طراحی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که بیشتراز آن فایده می نمایند چهره و رنگ‌های متنوعی به‌ خود می‌گیرند. کیف جیبی چرم ارگانیک مدل LP18 بیش تر از برند شناخته شده و معتبر سابق چرم با رنگ مشکی و گیرای خویش بیش تر از چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و توسط استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و فارغ از به کار گیری بیش تر از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت بوده که فارغ از فایده بیشتراز زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی نصیب بیرونی خود 3 جای کارت عمودی با پباده سازی خاص و یک جای کارت بی آلایش و بر روی قسمت داخلی خویش که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی دارای اهمیت کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. بیشتراز داخل زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به طول 12 و عرض 10 سانتی‌متر دوچندان خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارد میتواند خواسته‌های طرفداران خویش را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. مارک «NB.Co» یکی بیش تر از شایسته ترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را پباده سازی و ساخت کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا جیب لباس‌های شما کاملاً مناسب است. این جاکارتی مخلوط زیبا و هنرمندانه‌ای بیش تر از چرم مصنوعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش باطن جاکارتی بیشتراز جنس چرم است. این پوشش نرم بیشتراز سرخوردن کارت‌ها و ساخت سروصدا پرهیز می‌کند. با توجه به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به یار و همدم داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای مراقبت بیشتراز کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی بدور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با اعتنا به طرح زیبا، کیفیت ایجا بالا، ارزش مناسب و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) دلخواه استفاده‌ی آقایان است و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی می باشد که ظاهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول گونه «3-132412» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده می‌باشد و بافتی فراوان نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارااست که فراوان جادار بوده و برای قرارگیری لوازم متعدد محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای حفظ سکه‌های ریز و درشت هم محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت اسم دارد و این طرح زیبایی کیف را یکسری برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارااست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی مناسب برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول خوب لازم به لحاظ می‌رسد. یکی از بیشتراز کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» اسم دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» طراحی و ایجاد می‌کند. کیف از چرم گاوی تهیه و تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای نگهداری در کت و جیب شلوار دلخواه است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با دقت به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و نگهداری آن خیلی مشقت بار نخواهد بود. این کیف از آن کیف‌هایی میباشد که تا دلتان بخواهد جا برای حفظ کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود این تعداد جای معین مدام تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای مشخص و مطلوب برای عکس‌های شخصی و خصوصی شما در نظر گرفته شده است. ویژگی اصلی و مخصوص این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت جدا شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای مراقبت عکس دارد. در مواقعی که به یکی از بیش تر از این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را قطع کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان برنا یکی از بیشتراز شایسته ترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی گونه «D294» از برند معتبر و محبوب «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارااست که ابعادش برای داخل کیف دستی زنانه مناسب است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی فراوان آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. داخل کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی نظیر سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان داخل محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. خارج از کیف هم یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی دسته D294 از چرم صد درصد طبیعی گاوی با طرح فلوتر ساخته شده می باشد که طرح فلوتر چرم پاره ای از سادگی کیف کم کرده است. مارک چرم مشهد برندی ایرانی هست که نیز پباده سازی و هم ساخت آن داخل ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای محصولات چرمی این برند فاکتورهایی می‌باشد که به‌واسطه‌ی آن ها محبوبیت زیادی به‌دست آورده است.
کیف پول نوع «D0245C» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول نوع «D0245C» چرمی می باشد و بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای ساده دارد. بافت کیف پول بسیار نرم و لطیف هست و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد که سال‌ها سوای نگرانی از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید از آون فایده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز گونه کتی می باشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت معمولی باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول مدل D0245C جان دار است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی می باشد که هم می توانند به‌صورت جداگانه مورد فایده قرار بگیرند و نیز به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر می‌باشد و قسمتی که جدا میگردد ابعادی مقداری کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت هم وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می‌تواند هدیه‌ای مناسب هم باشد.

کیف پول چرم گونه «D5530» بیش تر از برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیشتراز ظاهرش مشخص و معلوم می‌باشد برای آقایان پباده سازی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان دوچندان مطلوب است. گونه D5530 کیفی جیبی است و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن دارد و مشخص و معلوم می باشد که قابلیت حمل آسانی هم دارد و چنانچه نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان نیز جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارنده 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و بافتی زیاد نرم و لطیف دارد. طرح معمولی و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان بیشتر گونه درمی‌آید. برند چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی طراحی و ساخت وسایل چرمی زنانه و مردانه کار دارد و کیفیت ایجا بالایش آن را به برندی دوست داستنی درمیان کلیه تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی گونه «90813-5» از مارک «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه بیشتراز کیف‌های کوچک به ارتفاع 16، پهنا 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول بیشتراز چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت مضاعف خوبی هم دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای می باشد و توسط دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. باطن آن 7 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری تعبیه شده میباشد و 2 شیار برای محافظت کارت‌های ویزیت دارد. همینطور برای محافظت عکس محلی دلخواه برای 2 �